Witamy

Witamy serdecznie w Naszych skromnych progach. Jesteśmy grupą pielgrzymów podróżująca po całej Polsce w poszukiwaniu ciekawych miejsc o charakterze sakralnym. Z racji tego iż chcemy upamiętnić nasze liczne wędrówki będziemy tutaj opisywali nasza podróż. Znajdziecie tutaj takie elementy jak informacje o noclegach , ciekawych miejscach które warto zobaczyć, wydarzeniach kulturalnych oraz wiele więcej. Mamy nadzieję iż Wam się spodoba i będziecie częściej tutaj wpadali. Pozdrawiamy serdecznie.

Na koniec dodam, że blog będzie prowadzony przez Zuzannę, której zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Ciekawe zabytki

Popularne wpisy
Rysunki kościołów

Witamy wszystkim serdecznie, śnieg za oknem a my wam dzisiaj opowiemy o firmie Stena Line, która dowozi promem z Gdyni do Szwecji wszystkich turystów. To kilka rzeczy, które powinniście wiedzieć o firmie:

  • Stena Line oferuje najniższe ceny przepraw promowych na pasażerów z samochodem osobowym do Szwecji. Oferty są bardzo dobre,  dlatego aby zakupić bilety w najniższej cenie, należy zaplanować podróż z kilkutygodniowym wyprzedzeniem
  • Przy zakupie biletu na prom dla rowerzystów należy obowiązkowo wybrać opcję wyboru przeprawy promowej z samochodem a następnie zmienić pojazd na rower, którego posiadanie musi być zarejestrowane w momencie dokonywania samej rezerwacji. Cena biletu to mianowicie od 358 zł za pakiet: pasażer + rower w dwie strony, przy przepłynięciu promem dziennym na trasie Gdynia – Karlskrona – Gdynia
  • Na promie można płacić za wszystkie towary oraz usługi zarówno walutą polską jak i szwedzką. Ponadto można też płacić kartami kredytowymi VISA oraz Mastercard.

I kto się decyduje na taki luksus?