Witamy

Witamy serdecznie w Naszych skromnych progach. Jesteśmy grupą pielgrzymów podróżująca po całej Polsce w poszukiwaniu ciekawych miejsc o charakterze sakralnym. Z racji tego iż chcemy upamiętnić nasze liczne wędrówki będziemy tutaj opisywali nasza podróż. Znajdziecie tutaj takie elementy jak informacje o noclegach , ciekawych miejscach które warto zobaczyć, wydarzeniach kulturalnych oraz wiele więcej. Mamy nadzieję iż Wam się spodoba i będziecie częściej tutaj wpadali. Pozdrawiamy serdecznie.

Na koniec dodam, że blog będzie prowadzony przez Zuzannę, której zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Ciekawe zabytki

Popularne wpisy
Rysunki kościołów

Piękno barokowego wnętrza i niezwykły klimat, to powody, dla których Poznańska Fara jest tak niesamowitym miejscem. Ta sakralna budowla zachwyca swoim kształtem i urokiem. Jest to jedna z Kolegiat, którą odwiedziliśmy zeszłego lata. Gdy byliśmy w Poznaniu znaleźliśmy w internecie ( super wynalazek, jak na te czasy) oferty noclegowe na stronie Poznań noclegi ( wiecie jak było miło urządzić sobie wieczornego grilla i porozmawiać przy świetle księżyca). super wyjazd dobrze go wspominamy, tylko jak będziecie chcieli rezerwować tam kwatery to wybierajcie te raczej w centrum miasta, będziecie mogli skorzystać z kuchni, oraz parkingu, a my na takie wycieczki zazwyczaj jeździmy autokarami.

Jedna odpowiedź na Barokowa Katedra perłą Poznania.

  • Wiktoria mówi:

    Ja tam w Poznaniu wolę obejrzeć poznańskie koniki i zobaczyć krasnoludki na Rynku. Słyszeliście chyba historię o tych małych rozbójnikach chowających się w Poznaniu?